Kısaca

CAMİALTI A.Ş

1959-1960 yıllarında Kemeraltı Başdurak Camisinin altında kurulmuş şirketimiz Mustafa ve Gökçen Savgu kardeşler adıyla faaliyete başlamıştır. Daha sonra Camialtı adını alarak 1977 yılında Anonim Şirket olmuştur.

Camialtı A.Ş. her geçen yıl basamaklarını adım adım çıkan şirketimiz Hırdavat ve Mobilya Aksesuar sektörüne perakende olarak başlamış ve 80’li yıllarda bu işini toptancılığa dökmüştür. 1993 yılından itibaren  faaliyetlerine Yapı Market şeklinde devam etmektedir. 1996 yılında şirketimiz Ege Bölgesi’nde ilk Ankastre cihaz, Evye, Batarya grubu ürünlerini de portföyüne katarak sektöründe bir ilke imza atmıştır.

Ege Bölgesinde yenilikçi ve kaliteli ürün satışı anlayışından hiç bir zaman ödün vermeyen firmamız 50 binin üzerinde ürün çeşidiyle ve 100’ün üzerinde markanın bayiliği ile sektörde lider firma olmaya devam etmektedir.

Estetik ve şık görünüme sahip olan dekorasyon malzemelerimizde İzmir’de ve Ege bölgesinde yaygın teknik servis ağına sahip olan ve kalitesine her zaman güvenilen markalar ile müşterilerimize hitap eden Camialtı Yapı Market rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır.

Tanınmış, güvenilir markalar ile uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlarını birleştirerek; her eve, her bütçeye uygun çözümler üretmektedir. Şık ve ferah görünüme sahip ortamlar oluşturmanız için her türlü imkanı sunan firmamız her zaman siz müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir .