1959-1960 yıllarında Kemeraltı Başdurak Camisinin altında kurulmuş şirketimiz Mustafa ve Gökçen Savgu kardeş adıyla faaliyete başlamıştır. Daha sonra Camialtı adını alarak 1977 yılında Anonim Şirket olmuştur.

Camialtı A.Ş. her geçen yıl basamakları adım adım çıkan şirketimiz Hırdavat ve Mobilya Aksesuar sektörüne perakende olarak başlamış ve 80'li yıllarda bu işini toptancılığa dökmüştür. 1993 yılından itibarende faaliyetlerine Yapı Market şeklinde devam etmektedir. 1996 yılında şirketimiz Ege Bölgesi'nde ilk Ankastre cihaz, Evye, Batarya grubu ürünlerinide portföyüne katarak sektöründe bir ilke imza atmıştır.

Ege Bölgesinde yenilikçi ve kaliteli ürün satışı anlayışından hiç bir zaman ödün vermeyen firmamız 50 binin üzerinde ürün çeşidiyle ve 100'ün üzerinde markanın bayiliği ile birlikte sektörde lider olmaya devam etmektedir.

Estetik ve şık görünüme sahip olan dekorasyon malzemelerimizde İzmir'de hata Ege bölgesinde yaygın teknik servis ağına sahip olan ve kalitesine her zaman gücenilen markalar ile müşterilerimize hitap eden Camialtı Yapı Market rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır.

Tanınmış, güvenilir markalar ile uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlarını birleştirerek; her eve, her bütçeye uygun çözümler üretmektedir. Şık ve ferah görünüme sahip ortamlar oluşturmanız için her türlü imkanı sunan firmamız her zaman siz müşterilerimiz yanında olmaya devam edecektir .